Eagles schytali debakl, Flyers stále bez bodů

Třetí kolo 2. Ligy Morava Jih přineslo opět zajímavé zápletky. Hodonín si poradil na svém hřišti s Flyers, Buldoci padli s Přibyslavicemi a Jihlava doslova rozdrtila Eagles.

Přibyslavice slaví první vítězství. Buldoci body z Flyers nepotvrdili

Fanoušci Buldoků i celý realizační tým měli za sebou úspěšný vstup do letošní sezóny, když porazili favorizované Flyers. Doma tak chtěli „Bulldogs“ body potvrdit. Proti byl však organizovaný tým z Přibyslavic, který dorazil do Brna takticky připravený. A ačkoliv se hra přenášela z jedné strany na druhou, nebezpečnější výpady vpřed měli hosté. A ačkoliv jejich hubené vedení smazal na začátku druhé třetiny „áčkový“ Jelínek, Přibyslavice si vzaly své vedení o osm minut zpět. Ve třetí třetině pak ještě skóre dvakrát navýšily, a tak mohly slavit své první letošní body.

HBK Bulldogs Brno “B“ – J.V.S.K. Slza Přibyslavice 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Branky a nahrávky: 20. Jelínek (Protiva) – 10. Ridel (Doležal), 28. Doležal (Bednář), 32. Bednář (Fila), 42. Riedl (Fila).

Rozhodčí: Ščudla, Vykydal. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:2. Střely na branku: 35:32. Diváci: neuvedeno.

Brno: Halouzka (Čapka) – Valko, Nazad, Sáňka, Kříž, Sova, Omasta – Protiva, Řehulka, Jelínek – Šidla, Hruška “C“, Burian – Petřík, Dvořák, Szotkowski.

Přibyslavice: Pojer – Zelený, Fila, Benáček “C“, Hanzl – Bednář, Fiala, Novák – Malý, Doležal, Samek – Riedl, Chlubna, Němec.

Nevídaný debakl Eagles. V Jihlavě padlo 17 branek!

Eagles jakoby přijeli na Vysočinu s tím, že zápas pouze odehrají. Bezzubý a odevzdaný výkon Eagles trestali domácí v podobě nevídaného debaklu 16:1! Obdobný výsledek nemá na mapách ligových soutěží obdoby. Jihlava na hostujícího brankáře vyslala 47 střel a po dvou třetinách vedla 15:1. S nadsázkou se dá říci, že hrála od druhé třetiny v tréninkovém tempu a zápas protrpěla stejně jako soupeř.

SK Jihlava – Eagles Brno 16:1 (6:0, 9:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Fejt (Policar, Bohatý), 2. Růžička (Koch, Hlavatý T.), 4. Pošvic (Hlavatý T.), 6. Bohatý (Fejt), 7. Růžička (Hlavatý T.), 13. Bohatý (Fejt), 17. Fejt (Harasim), 19. Harasim, 21. Zeman (Jiskra, Zápotočný), 23. Hlavatý T. (Růžička, Mareš), 26. Pošvic (Koch, Mareš), 27. Bohatý (Vávrů, Fejt), 29. Zápotočný, 29. Zeman (Král), 30. Bohatý (Harasim, Fejt), 38. Pošvic (Harasim, Bohatý) - 18. Rezáč (Šplíchal)

Rozhodčí: Chytil, Jeletz. Vyloučení: 0:2. Bez využití. Střely na branku: 47:20. Diváci: 25.

Jihlava: Čára – Jiskra, Zbořil, Harasim, Vávrů, Mareš, Koch J. – Zeman, Zápotočný, Král – Policar, Bohatý, Fejt – Růžička, Hlavatý T., Pošvic – Hlavatý M.

Eagles: Katreniak – Procházka, Matýšek – Ohainka, Karpíšek, Šplíchal – Czeszotka, Navrátil, Prchal – Plhák, Řezáč.

Statečný vzdor Flyers. V brance nastoupil obránce Wolf

Šlágr kola mezi Hodonínem a Flyers Jihlava ovlivnila skutečnost, že po zranění stálice Flyers Milfajta nemá celek z Jihlavy žádného stálého brankáře. I proto musel mezi tři tyče obránce Wolf, který si v konečném účtování nevedl vůbec špatně. Z 29 střel pustil za svá záda čtyři. Bohužel pro hosty to byly všechny rány z úvodního dějství, ve kterém si Hodonín vytvořil komfortní čtyřbrankový náskok. Ačkoliv hosté nesložili zbraně, na více než korigování konečného výsledku nestačili.

HBC Hodonín – HBC Flyers Jihlava 4:2 (4:0, 0:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 5. Švagerka M. (Zetocha), 5. Prčík (Šupa, Švagerka M.), 6. Švagerka J. (Tóth M.), 7. Navrátil (Hübl) - 34. Brázda (Homola), 45. Homola (Smutný).

Rozhodčí: Orság, Zvařič. Vyloučení: 8:3. Využití: 1:0. Střely na branku: 29:13. Diváci: 20.

Hodonín: Lindner (Studénka) – Hanuš, Zetocha, Bureš, Krupica – Navrátil, Rapant “C“, Švagerka J. – Tóth M., Roch, Maloušek – Helešic, Prčík, Šupa – Hruška, Hübl, Švagerka M.

Flyers: Wolf – Kourek “C“, Homola, Kučera, Havlíček – Jobák, Smutný, Brázda – Benda, Rezek, Lichtenberg.

Český pohár

V Českém poháru zůstávají po prvním kole ze 2. Ligy Morava-Jih pouze tři týmy – SK Jihlava, HBC Hodonín a SK Sudoměřice. Ostatní mančafty své zápasy nezvládly a z tradiční soutěže vypadly.