Datum | Kolo | Soutěž | Domácí | Skóre | Hosté | G | A | B | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08.06.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1:6 |
HBC Svítkov Stars Pardubice
|
0 | 0 | 0 | 4 | |
01.06.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Svítkov Stars Pardubice
|
8:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
26.05.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
3:1 |
TJ Blatná Datels
|
2 | 0 | 2 | 2 | |
19.05.2024 | Extraliga dorostu |
SK Kelti 2008
|
6:3 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
12.05.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
7:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
11.05.2024 | 1. Liga |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
5:3 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
08.05.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
3:2 |
HBC Kladno
|
1 | 1 | 2 | 4 | |
05.05.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Plzeň
|
3:1 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
05.05.2024 | 1. Liga |
TJ Blatná Datels
|
6:3 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
04.05.2024 | 1. Liga |
TJ Blatná Datels
|
5:3 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
04.05.2024 | Extraliga juniorů |
HBC Prachatice
|
1:5 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.05.2024 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1:0p |
HBC Prachatice
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
28.04.2024 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
5:9 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
3 | 1 | 4 | 0 | |
28.04.2024 | 1. Liga |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
5:1 |
SK Kometa Polička
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
27.04.2024 | 1. Liga |
SK Kometa Polička
|
4:7 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
26.04.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
3:2 |
HbC Zliv
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
21.04.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1:6 |
HBC Plzeň
|
1 | 0 | 1 | 2 | |
21.04.2024 | 1. Liga |
TJ Blatná Datels
|
7:4 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
20.04.2024 | Extraliga juniorů |
SK Rebel Praha
|
2:5 |
HBC Prachatice
|
1 | 1 | 2 | 2 | |
14.04.2024 | Extraliga dorostu |
SK Kelti 2008
|
9:1 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
14.04.2024 | 1. Liga |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
5:0 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
06.04.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
3:2 |
HBC Kladno
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
05.04.2024 | Extraliga dorostu |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
3:4sn |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
31.03.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
4:1 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
23.03.2024 | Extraliga juniorů |
HBC Prachatice
|
3:2 |
SK Rebel Praha
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
17.03.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
11:1 |
TJ Tatran Třemošná
|
3 | 3 | 6 | 0 | |
17.03.2024 | 1. Liga |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
4:2 |
HBC Nové Strašecí
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
09.03.2024 | Extraliga juniorů |
HBC Rakovník
|
1:2 |
HBC Prachatice
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
03.03.2024 | 1. Liga |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
5:4 |
SK Kometa Polička
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
25.02.2024 | Český Pohár |
HC Kert Park Praha
|
6:1 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
26.11.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
6:1 |
HBC Prachatice
|
2 | 1 | 3 | 0 | |
26.11.2023 | 1. Liga |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1:2 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
19.11.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
9:1 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
3 | 1 | 4 | 0 | |
19.11.2023 | 1. Liga |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
4:1 |
SK Kelti 2008
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
18.11.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Kladno
|
6:0 |
HBC Prachatice
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
17.11.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Plzeň
|
3:2sn |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
12.11.2023 | 1. Liga |
TJ Lokomotiva Česká Třebová
|
2:5 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
11.11.2023 | 1. Liga |
HBK Bulldogs Brno
|
3:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
05.11.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
5:4sn |
SK Kelti 2008
|
4 | 0 | 4 | 0 | |
05.11.2023 | 1. Liga |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
3:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
04.11.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Rakovník
|
2:7 |
HBC Prachatice
|
2 | 2 | 4 | 0 | |
29.10.2023 | 1. Liga |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2:6 |
Vlčí smečka Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
28.10.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Prachatice
|
3:0 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 0 | 1 | 2 | |
27.10.2023 | Český Pohár |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
4:0 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
22.10.2023 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
3:7 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2 | 3 | 5 | 0 | |
22.10.2023 | 1. Liga |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
4:5 |
Ježci Heřmanův Městec
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
21.10.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Plzeň
|
5:1 |
HBC Prachatice
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
15.10.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
11:4 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
3 | 3 | 6 | 0 | |
14.10.2023 | Extraliga juniorů |
SK Rebel Praha
|
0:3 |
HBC Prachatice
|
1 | 0 | 1 | 2 | |
01.10.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
01.10.2023 | 1. Liga |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2:8 |
HBC Tygři Mladá Boleslav
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
30.09.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Prachatice
|
0:4 |
HBC Kladno
|
0 | 0 | 0 | 4 | |
29.09.2023 | Český Pohár |
HBC Flyers Jihlava
|
3:5 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
28.09.2023 | Extraliga juniorů |
SK Kelti 2008
|
3:2p |
HBC Prachatice
|
0 | 1 | 1 | 2 | |
24.09.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Kladno
|
4:3sn |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
23.09.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Prachatice
|
5:1 |
HBC Rakovník
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
17.09.2023 | 1. Liga |
HBC Malenovice
|
5:4p |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2 | 0 | 2 | 2 | |
16.09.2023 | Extraliga juniorů |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
4:0 |
HBC Prachatice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
10.09.2023 | 2. Liga - Čechy Jih |
HC ŠD Písek
|
8:2 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice B
|
1 | 0 | 1 | 2 | |
09.09.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Prachatice
|
2:3p |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2 | 0 | 2 | 2 | |
03.09.2023 | 1. Liga |
SK Kelti 2008
|
5:2 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.09.2023 | Extraliga dorostu |
HbC Zliv
|
4:5p |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2 | 0 | 2 | 0 |
Sezóna 2023-2024 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2. Liga - Čechy Jih - Základní část | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice B | útočník | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Extraliga juniorů - Play-Off | HBC Prachatice | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Extraliga dorostu - Play-Off - Čtvrtfinále | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Český Pohár - Play-Off | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | útočník | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga juniorů - Nadstavba - Skupina Západ | HBC Prachatice | útočník | 3 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 |
1. Liga - Play-Off | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | útočník | 5 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Nadstavba - Skupina A - Západ | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | útočník | 5 | 5 | 1 | 6 | 2 | 0 | 8 |
Extraliga juniorů - Základní část - Divize Západ | HBC Prachatice | útočník | 9 | 7 | 3 | 10 | 0 | 0 | 12 |
1. Liga - Základní část | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | útočník | 14 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | útočník | 18 | 32 | 13 | 45 | 6 | 0 | 6 |
Sezóna 2022-2023 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Český Pohár - Play-Off | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
2. Liga - Čechy Jih - Základní část | SK Pedagog České Budějovice B | útočník | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
1. Liga - Play-Off | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1. Liga - Základní část - Divize Západ | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 9 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 18 | 20 | 11 | 31 | 4 | 1 | 28 |
Sezóna 2021-2022 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liga starších žáků - Kvalifikační turnaj - Základní část | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 4 | 5 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 15 | 21 | 18 | 39 | 8 | 1 | 8 |
Sezóna 2020-2021 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2019-2020 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | SK Pedagog České Budějovice | útočník/obránce | 8 | 2 | 5 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Sezóna 2018-2019 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | SK Pedagog České Budějovice | útočník/obránce | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |