Oblastní Liga
so 18. 04. 2015
13:30
č.z.: 531034
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
ne 12. 04. 2015
18:00
č.z.: 531058
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 11. 04. 2015
08:30
č.z.: 531060
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 05. 04. 2015
11:30
č.z.: 531059
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
so 04. 04. 2015
13:00
č.z.: 531056
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 04. 04. 2015
12:30
č.z.: 531057
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
ne 29. 03. 2015
16:00
č.z.: 531052
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 28. 03. 2015
10:00
č.z.: 531053
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 22. 03. 2015
18:00
č.z.: 531040
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 22. 03. 2015
09:00
č.z.: 531051
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 21. 03. 2015
16:00
č.z.: 531050
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 15. 03. 2015
08:45
č.z.: 531047
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 14. 03. 2015
11:30
č.z.: 531048
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 14. 03. 2015
11:00
č.z.: 531046
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 01. 03. 2015
13:00
č.z.: 531044
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 28. 02. 2015
12:00
č.z.: 531045
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 28. 02. 2015
10:00
č.z.: 531043
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 22. 02. 2015
15:30
č.z.: 531042
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 21. 02. 2015
11:00
č.z.: 531041
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
ne 15. 02. 2015
09:00
č.z.: 531037
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 14. 02. 2015
11:00
č.z.: 531038
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 07. 02. 2015
10:45
č.z.: 531035
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 07. 02. 2015
10:00
č.z.: 531036
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
ne 30. 11. 2014
10:45
č.z.: 531033
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
ne 30. 11. 2014
09:00
č.z.: 531032
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 29. 11. 2014
08:00
č.z.: 531031
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
ne 23. 11. 2014
17:00
č.z.: 531028
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 22. 11. 2014
13:30
č.z.: 531029
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
so 22. 11. 2014
09:45
č.z.: 531030
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 15. 11. 2014
16:30
č.z.: 531027
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 15. 11. 2014
13:00
č.z.: 531026
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 09. 11. 2014
11:30
č.z.: 531022
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 08. 11. 2014
09:00
č.z.: 531023
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 02. 11. 2014
16:00
č.z.: 531021
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 01. 11. 2014
11:00
č.z.: 531020
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 26. 10. 2014
13:00
č.z.: 531007
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 25. 10. 2014
08:30
č.z.: 531002
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 18. 10. 2014
14:00
č.z.: 531018
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 18. 10. 2014
12:00
č.z.: 531017
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 18. 10. 2014
09:00
č.z.: 531016
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 12. 10. 2014
15:00
č.z.: 531013
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
so 11. 10. 2014
15:00
č.z.: 531014
Místo: Krupka
HbC Rondo Teplice B
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 11. 10. 2014
13:00
č.z.: 531015
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
so 04. 10. 2014
11:45
č.z.: 531012
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 04. 10. 2014
10:00
č.z.: 531011
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
so 04. 10. 2014
08:15
č.z.: 531010
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
so 27. 09. 2014
12:00
č.z.: 531008
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
ne 21. 09. 2014
15:30
č.z.: 531004
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
so 20. 09. 2014
15:00
č.z.: 531005
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
so 20. 09. 2014
09:00
č.z.: 531006
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
HSÚ HBC Ještěři Ústí nad Labem
so 13. 09. 2014
16:00
č.z.: 531003
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HbC Rondo Teplice B
so 13. 09. 2014
08:00
č.z.: 531001
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Dinamo Literpool Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem