Přesunout na hlavní obsah
Přesunout na navigaci
Presunout na hlavný obsah
Presunout na navigaci
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
hokejbal.cz
CMSHb.CZ
facebook
Liberec 2023
2. Liga
Mládež
Liga starších žáků
Přebor mladších žáků
Moravský pohár MŽ
Přebor přípravek
Přebor minipřípravek
Ženy
Centrum statistik
Staň se součástí
Nábor mládeže
Nový klub
Nový hráč
Jak se stát trenérem
Jak se stát rozhodčím
Média
Články
Fotogalerie
Dokumenty
Kontakt
Regionální svaz
Ligová komise
Komise rozhodčích
Disciplinární komise
Komise mládeže a metodiky
Redakce
hokejbal.cz
cmshb.cz
REGIONY
RSHb Čechy Jih
RSHb Čechy Sever
RSHb Čechy Střed
RSHb Čechy Východ
RSHb Čechy Západ
RSHb Morava Jih
RSHb Morava Sever
2. Liga
FLY
5
SUD
6
PP
04. 05.
Konec
Karta zápasu
Liga starších žáků
KYJ
1
MAL
8
04. 05.
Konec
Karta zápasu
POR
1
MAR
8
04. 05.
Konec
Karta zápasu
JIH
11
EAG
0
04. 05.
Konec
Karta zápasu
ZOH
0
MAR
0
08. 05.
10:00
Karta zápasu
Český pohár
přehled
zápasy
týmy
Sezóna
Soutěž
Fáze soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
FINÁLOVÝ TURNAJ - FINÁLE
FINÁLOVÝ TURNAJ - semifinále
FINÁLOVÝ TURNAJ - skupina A
FINÁLOVÝ TURNAJ - skupina B
Ekonom Devils
HbC Atlantis Ostrov
HBC Bazzy Děčín
HBC Betonova Holubov
HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC DDM Alfa Pardubice B
HBC DDM Alfa Pardubice C
HBC Hostivař
HBC Kapitán Jirkov
HBC Kolín
HBC Motor Čejkovice
HBC Panthers Prostějov
HBC Pento Most C
HbC Perla Řetenice
HBC Rakovník
HBC Rigum Hodonín B
HBC Slza Třebíč
HBC Třinec
HBC Vikingové Karlovy Vary
HBC Zliv
HBK Bulldogs Brno
HbK CC Belveder Benátky nad Jizerou
HBK Vsetín
HC Kert Park Praha B
HC Nordics Most
HC Sharks 29,41 Český Krumlov
HC Strážnice
HC Vlci Buštěhrad
HSK Staré Brno
Real Tetřev Mladá Boleslav
SHM Hell Benders
SHM HK Avir Reloaded
SK Bohemia Ďáblice
SK CSKA Větrná Hůrka
SK Ďáblové Praha B
SK HBC CSKA Karlovy Vary
SK Jihlava
SK Pedagog České Budějovice
SK Spectrum Praga
SK Suchdol nad Lužnicí
SK Sudoměřice
Snippers Dolní Bojanovice
South Park Cows
STS Chvojkovice Brod
TJ Blatná Datels
TJ Geniczech Malenovice
TJ Gladiators Hodonín
TJ HBC KEB Kladno B
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ HBK Vlci Hodonín B
TJ HSK Sokol Náchod
TJ KOVO Praha B
TJ Plzeň - Litice
TJ Snack Dobřany B
TJ Sokol Poruba
TJ Sokol Veselí nad Moravou
TJ Vltava České Budějovice
Znouzetým Teplice